Get Adobe Flash player

Sklep – domofony, alarmy, CCTV

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów, uruchomiliśmy sklep nowych i używanych systemów alarmowych, w którym znaleźć można między innymi domofony, kamery i urządzenia do zapisu obrazu.
Urządzenia nowe to najczęściej końcówki serii lub promocyjne wyprzedaże. W każdym przypadku są to produkty pełnowartościowe, objęte standardową gwarancją od producenta.

Z kolei znajdujący się w naszym outlecie sprzęt używany zanim trafi do klienta jest dokładnie sprawdzany, a także oceniana jest jego przydatność do dalszego użytkowania. Następnie jest on resetowany do ustawień fabrycznych.
Jeśli sprzęt przejdzie testy poprawnie, może zostać wykorzystany ponownie. Zazwyczaj pochodzi on z demontaży lub wymiany na urządzenia nowszej generacji.

Dajemy gwarancję na to, że sprzęt alarmowy znajdujący się w naszym sklepie jest w pełni sprawny w chwili sprzedaży. Decydując się na ta takie rozwiązanie, można zapewnić sobie skuteczną ochronę mienia za niewielkie pieniądze. Staramy się, by dostępne u nas modele były jak najbardziej funkcjonalne i spełniające potrzeby współczesnych klientów.

Jeśli więc poszukują Państwo w Internecie zagadnienia „domofony Wrocław sklep”, warto skontaktować się z nami i przedstawić swoje potrzeby, a my odpowiemy, czy posiadamy odpowiednie rozwiązanie i jakie są możliwości jego zakupu oraz montażu.

Dodaj komentarz

Centrum Zabezpieczeń - Wrocław