Get Adobe Flash player

Witaj, świecie!

Witaj w WordPressie. To jest Twój pierwszy wpis. Zmodyfikuj go lub usuń, a następnie rozpocznij blogowanie!

Jedna odpowiedź na „Witaj, świecie!

 • admin pisze:

  Co raz powszechniejsze staje się budowanie systemów alarmowych hybrywych. Jest to połączenie systemów alarmowych przewodowych z elementami bezprzewodowymi. Ma to znaczenie kiedy pomieszczenia ,które mają być zabezpieczone są wykończone i nie można ułożyć instalacji. Miejsce to można zastąpić czujnikami bezprzewodowymi. Obecnym wachlarz urządzeń pozwala monitorować każde zdarzenie jakie nas interesuje. Najbardziej popularnymi urządzeniami są zabezpieczenia firmy SATEL. Mniej znanymi rozwiązaniami są: czujnik zalania wodą, czujnik przemieszczania, czujnik temperatury, czujnik dymu i ciepła, czujnik wibracyjny. Należy jednak pamiętać, że zabezpieczenia bezprzewodowe są droższe i w zakupie i w eksploatacji. Ale jeżeli doliczymy kucie ścian, gipsowanie i ewentualne zniszczenia, takie rozwiązanie jest korzystne. Stosując rozwiązanie kablowe w pomieszczeniach typu garaż, kotłownia tniemy koszty i w przyszłości nie musimy zajmować się wymianą baterii. Statystycznie obiekty typu dom, biuro, sklep w których widać sygnalizator zewnętrzny optyczno-akustyczny rzadziej jest okradany niż tam gdzie go brak. Zaleca się montaż więcej niż jednego sygnalizatora co skutecznie odstrasza intruzów.
  Obecne systemy alarmowe pełnią nie tylko rolę odstraszania i zniechęcania do włamania ale nadzorują szereg funkcji budynku.
  Decydując się na instalację systemu alarmowego musimy wiedzieć, że każdy alarm w każdym momencie możemy podpiąć do firmy ochroniarskiej. Dzięki temu natychmiast po włamaniu centrala firmy otrzyma stosowną informację i wyśle grupę interwencyjną pod wskazany adres.
  Wiadomość ta jest przesyłana za pośrednictwem sieci GSM rzadziej radia czy stacjonarnej linii telefonicznej. Nowoczesne systemy alarmowe pozwalają na zarządzanie również poprzez sieć internetową oraz specjalne aplikacje na urządzenia mobilne. Instalacje alarmowe dzisiaj to już standard. Co raz więcej czasu spędzamy poza domem i co raz częściej nie znamy naszych najbliższych sąsiadów, dlatego nie zawsze możemy liczyć na ich pomoc. Więc system alarmowy staje się idealnym urządzeniem do zarządzania i ochrony . Urządzenia alarmowe cały czas tanieją w stosunku do możliwości jakie mogą spełniać, dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie .
  A powiedzenie „My home is my castle” jest ciągle aktualne.

Dodaj komentarz

Centrum Zabezpieczeń - Wrocław